Om Oss

 

”Jag träffade en gång en man som jobbade på ett lager. Hans uppgift var inte att träffa kunder – men han sålde sitt bolag bättre än de flesta säljare jag träffat genom åren. Han var stolt över företaget han jobbade på och brann av entusiasm.”

Alla våra medarbetare är utvalda i skenet av ovanstående historia. Alla har de sprängt gränser och funnit vägar till ökad försäljning. Men det räcker inte. Att enbart räkna kronor blir för fattigt. Kronor är inte vägen framåt – kronor är resultatet. För att nå långsiktig framgång måste vi ha passion!

Business Performance affärsidé är att hjälpa företag att utveckla sitt arbetssätt för att göra fler och lönsammare affärer samt att bygga kundservice och kundomhändertagande som verkligen gör avtryck, skapar genuint nöjda kunder och stärker det egna varumärket.

 

 

Medarbetare

Britt Schönbeck

Senior Adviser

 

+46 (0)768-440 328

britt@businessperformance.se

Joakim Carlsson

Consultant

 

+46 (0)709-622 363

joakim@businessperformance.se

Harri Saarinen

AO Chef säljutveckling

 

+46 (0)702-101 854

harri@businessperformance.se

Lars Ekblom

AO Chef Jobb & Integration/VP

 

+46 (0)721-793 800

lars@businessperformance.se

Marcus Hermansson

CEO

 

+46 (0)707-134 100

marcus@businessperformance.se

Sladjana Jajcanin

Consultant

 

+46 (0) 708-840 678

sladjana@businessperformance.se

Selina Mattsson

Consultant

 

+46 (0)704-722 409

selina@businessperformance.se

Daniel Chatin

Job Coordinator

 

+46 (0) 733-899 799

daniel@businessperformance.se

Yasmine Sandin

Office Manager

+46 (0)702-071 054

yasmine@businessperformance.se

Share This